Za 16, zo 17 & ma 18 okt.: Kaapverdische Muzikale Reis door de Tijd

 

 

Lena Evora (Rotterdam, Cabo Verde) presenteert in samenwerking met Verhalenhuis Belvédère het unieke live event ‘Muzikale reis door de tijd’. Bezoekers worden meegenomen in 55 jaar Kaapverdische muziekgeschiedenis in Rotterdam.  Een eenmalige, interactieve, theatrale en muzikale vertelling verdeeld over vier locaties (op wandelafstand), met medewerking van vele artiesten en de verhalen van Morabeza Records, Livity, Rabelados, Gil, Bitori, Chando Graciosa en vele anderen.

 

Maak een ‘reis’ in kleine groepjes langs de verhalen die middels audio, video, expositie, eten en uiteraard live Kaapverdische muziek op vier verschillende locaties (via een wandelroute), worden gepresenteerd.
Line-up: Toy Vieira, Armindo Pires, Sonia Andrade, Natalia Santos, Jerica Sousa Da Luz Pascoa, Chando Graciosa, Jorge do Rosario, Ze Carlos, Noam Wallé en Vilson Tavares.
Duur ca. twee uur (inclusief hapjes uit de Kaapverdische Volkskeuken onderweg).

 

Dit evenement wordt mede mogelijk gemaakt door Gemeente Rotterdam.

 

Wanneer: za 16, zo 17 en ma 18 oktober.
Tickets à €15 p.p. in tijdslots hieronder te boeken.
Let op: wees op tijd, een kwartier voor aanvang. Wanneer de groep is vertrokken, kan niet meer worden deelgenomen.

 

zaterdag 16 oktober: tickets via deze link
groep 1, start 17.45 uur, ontvangst om 17.30 uur!
groep 2, start 18.15 uur, ontvangst om 18.00 uur!
groep 3, start 18.45 uur, ontvangst om 18.30 uur!
groep 4, start 19.15 uur, ontvangst om 19.00 uur!
groep 5, start 19.45 uur, ontvangst om 19.30 uur!
groep 6, start 20.15 uur, ontvangst om 20.00 uur!
zondag 17 oktober: tickets via deze link
groep 1, start 14.45 uur, ontvangst om 14.30 uur!
groep 2, start 15.15 uur, ontvangst om 15.00 uur!
groep 3, start 15.45 uur, ontvangst om 15.30 uur!
groep 4, start 16.15 uur, ontvangst om 16.00 uur!
groep 5, start 16.45 uur, ontvangst om 16.30 uur!
groep 6, start 17.15 uur, ontvangst om 17.00 uur!
maandag 18 oktober: tickets via deze link
groep 1, start 17.45 uur, ontvangst om 17.30 uur!
groep 2, start 18.15 uur, ontvangst om 18.00 uur!
groep 3, start 18.45 uur, ontvangst om 18.30 uur!
groep 4, start 19.15 uur, ontvangst om 19.00 uur!
groep 5, start 19.45 uur, ontvangst om 19.30 uur!
groep 6, start 20.15 uur, ontvangst om 20.00 uur!


Reacties zijn gesloten .